Photo Rating Website
Index basen Oti Basen Kolna Ball gif Baju baj
bajki dla dzieci programy

aaaaHamster95 - Grzegorz Komar fotografia podrozeaaaa

Temat: Bebe TV z emisją całodobową
Bebe TV rozszerza swoje nadawanie. Od 16 maja rozpocznie emisję całodobową, siedem dni w tygodniu. Termin ten został wybrany nieprzypadkowo - minął już rok od rozpoczęcia oficjalnego nadawania Bebe TV. W ciągu pierwszych 12 miesięcy program nadawany był codziennie przez 14 godzin - od 6:00 do 20:00.

Bebe TV jest monotematycznym kanałem produkowanym przez słowacką spółkę Mega Max Media. Stacja uzyskała licencję 9 maja 2007 roku od lokalnej rady ds. nadawania i retransmisji. W ciągu kliku dni została oficjalnie uruchomiona.

Kanał skierowany jest przede wszystkim do dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje animacje i krótkie bajki rysunkowe. Telewizja nie emituje żadnych reklam.

Parametry techniczne Bebe TV:

Astra 1KR (19,2°E)
10,921 GHz, pol. H, SR=22000, FEC=5/6

ID: bebe tv
SID=20350
PID V=551
PID A=560
kodowanie: CryptoWorks + Nagravision 3

Thor 3 (0,8°W)
12,245 GHz, pol. H, SR=28000, FEC=5/6

ID: FocusSat TV
SID=1
PID V=258
PID A=259
kodowanie: brak

Bebe TV na Astrze kodowany jest na zasadzie simulcryptu. Wersja bez szyfrowana osiągalna jest z satelity Thor 3. W Polsce kanał dostępny jest w ofercie cyfrowej w ramach sieci kablowej Multimedia Polska.
źródło: parabola.cz

Źródło: tvsat-pl.info/index.php?showtopic=10337Temat: a bóg?

Mamy swój rozum i może on odrzucić zasady wpajane przez otoczenie, a gdyby nie mówiono nam, że jesteśmy chrześcijanami czy muzułmanami, bylibyśmy ateistami, więc to akurat jest moim zdaniem dobre.
Dlatego też " hipnotyzuje " się tymi zasadami małe dzieci. One jeszcze nie mają rozwiniętej inteligencji, ufają dorosłym, są bezbronne.
na całym świecie później widać tego efekty. Widziałeś np. co robią małe dzieci w trakcie szyickiego święta krwi ?
łatwo takie dziecko zredukować do robota, wyprać mu mózg i stworzyć z niego terrorystę.
nasze szkoły tez zabijają inteligencję, kiedy każą stanąć na baczność podczas hymnu i oddać hołd fladze.
kapłani niszczą w dziecku niewinność, każąc im powtarzać jak papuga głupie modlitwy i klękać przed obrazami i krzyżem.
społeczeństwo hipnotyzuje nas natomiast pseudo-wartościami.
trzeba mieć naprawdę dużo " świadomości' ,aby przejrzeć tą paskudną grę, jaka graja z nami tzw. autorytety.
ja nie mówię, żeby ktoś był ateistą- bo to byłby kolejny program. Zresztą po co reagować na świat bajek katolików i redukować się do słowa ?
Jak wymyślą, że wierzą w krasnoludki to mamy się nazwać a-krasnoludkiem czy a-muchomorkiem ?
bajkibajkami- nie moja wina, ze ktoś je traktuje na poważnie.
nie jestem ateistą, jestem po prosty sobą- to wszystko

Źródło: depresja.ws/index.php?showtopic=512


Temat: Zadłużenie Skarbu Państwa 2009 r. - 601 mld zł
Nie wiem czy masz wiedzę ale fantazje to z pewnością masz. Wybacz ale ci nie wierzę, stary wróbel ze mnie i wyrobiony. Wyczuwam ludzi na odległość a zdolność błyskawicznej oceny jest wymogiem w mojej branży i nigdy mnie nie zawodzi. Bodek nie trajluj mi, OK ? Nie wiem co robisz ale, wiem jedno - z całą pewnością bym się z tobą nie zamienił - mam się dobrze i do bankructwa mi nie spieszno :rofl:. W Polsce firmę zniszczyli mi ludzie twojego pokroju więc mam awersję do mądrali z patentem na nieomylność i tępy upór. (Może jednak do czegoś się przydają bo bym się dalej mamlał w rodzimym błotku)
Acha - pracownikiem twoim raczej nigdy nie będę, choćby i dla tego, że od dziecka nie lubiłem mieć nikogo nad sobą - tak mam i jest mi z tym dobrze.
Nie wiem czego w życiu dokonałeś ale powiem ci tylko, że ten mój bełkot, jak powiadasz, jest wymiernie sporo wart . Myślę, że gram w wyższej lidze, a tam, to już nie jest bełkot. Mówiąc pokrótce, lekceważę sobie twoje przechwałki i jestem pewien, że mi zmyślasz. Mało, myślę, że z takim nastawieniem do życia i do ludzi nigdy nie osiągniesz tego o czym marzysz - rozumiem, że to co napisałeś o sobie to program marzenie - kim będę - taki jakie robią dzieci w przedszkolu.

Masz 20 lat w businessie ? dobre ! kolega śmierdzisz na kilometr akademizmem jak młode winko drożdżami - nie myśl o kilku uczelniach - skończ jedną ( w terminie)


Jak na ekonomistę dobrze zaczynasz - tylko bajkę źle wybrałeś.

Użytkownik aktrawk edytował ten post 02 lipiec 2010 - 05:36
Źródło: platforma.org/forum/index.php?showtopic=23233


Temat: Radio Opole-zmiany na plus
Choć już troszkę czasu minęło od wprowadzenia zmian w Polskim Radiu Opole("reformy" rozpoczęto w kwietniu) to ostatnio coraz więcej słucham tej rozgłośni i muszę powiedzieć,że włodarzom RO się udało.Zredukowano ilość ieciekawych w moim odczuciu audycji(prowadzonych m in przez zachrypniętą babcię po 70-ce).Poranek w Radiu Opole jest dynamiczny,potrafi optymistycznie nastroić do dnia,popołudniówka również dość dynamiczna i charakteryzuje się szybkimi i obiektywnymi informacjami z regionu.Duży plus za informacje dla kierowców z wykorzystaniem TA.Wieczorne programy są mniej ciekawe,m in bajka dla dzieci,programy kulturalne,poetyckie i muzyka klasyczna,także audycja dla mniejszości niemieckiej-ale rozumiem,w końcu to Publiczne Radio które spełnia regionalną misję.W weekendy boli mnie sobotni wieczór i brak jakiejś audycji z muzyką taneczną,a kiedyś Radio Opole było numerem jeden w regionie(za czasów "Radio Wodzireja" i "Energii FM").W niedziele poza audycją sportową ciężko mi znaleźć coś dla siebie,to ze względu na Koncert Życzeń z charakterystycznymi "szlagrami" i troszkę pogadanek.
Generalnie jest lepiej niż było,w tygodniu Radia Opole bardzo przyjemnie się słucha.Mam też nadzieję,że ekipa opolskiej rozgłośni dopracuje i urozmaici też nieco weekendy,wtedy będą prawdziwym numerem 1 w naszym województwie-w końcu Radio Opole to jedyna stacja w województwie,która nie gra z puszki i nie lekceważy słuchaczy

Źródło: new.radiopolska.pl/forum/index.php?showtopic=3830Hamster95 - Grzegorz Komar fotografia podroze

Designed By Royalty-Free.Org